Ataşehir Motor Yıkama & Koruma
Ataşehir Motor Yıkama & Koruma

Ataşehir Motor Yıkama & Koruma

Aracınızın en önemli aksamı motor kısmındaki bilgisayar ve diğer bölümlerde zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak toz, çamur, zift, yağ katmanları gibi kirlenmeler meydana gelir. Bu kirler zaman içerisinde bulundukları bölgede paslanmaya sebebiyet verir.

 

 


Motor Temizleme ve Koruma Uygulamasında ısı, yağ buharı ve fan nedeni ile toz, yağ ve kire maruz kalan motor, motor temizliği ve koruma ürünleri ile temizlenir.

 
Nano teknolojik koruyucu etkiye sahip ilaçlar ile motorunuza uygulanan temizliğin devamlılığı sağlanarak koruma altına alınır. Koruyucu cila motor bölgesinde bulunan plastik ve kauçuk parçaların yıpranmasını engeller.

 

istanbul ataşehir motor koruma,istanbul ataşehir araç motor yıkama,istanbul ataşehir araç motor yıkamacılar,istanbul ataşehir motor yıkama fiyatları,istanbul ataşehir oto motor koruma,istanbul ataşehir araç motor koruma,istanbul ataşehir araç motor koruma fiyatları,istanbul ataşehir motor temizleme,istanbul ataşehir motor koruma yağı,istanbul ataşehir motor temizleme ve koruma fiyatları,

ataşehir motor koruma,ataşehir araç motor yıkama,ataşehir araç motor yıkamacılar,ataşehir motor yıkama fiyatları,ataşehir oto motor koruma,ataşehir araç motor koruma,ataşehir araç motor koruma fiyatları,ataşehir motor temizleme,ataşehir motor koruma yağı,ataşehir motor temizleme ve koruma fiyatları,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014